AKTUALNOŚCI

Castelior- Skrzynia Explorer 10840- magazyn broni

 

Castelior- Skrzynia Explorer 10840- trolley

Castelior- Skrzynia Explorer 10840- Two Man.1

Castelior- Skrzynia Explorer 10840- Two Man.2

 

Castelior- Skrzynia Explorer 10840 B1

 

Castelior- Skrzynia Explorer 10840 B2

SKRZYNIA TRANSPORTOWA EXPLORER 10840

styczeń 2014

Skrzynia Explorer model 10840 to najlepiej dopracowana systemowo skrzynia transportowo-ochronna, którą można wykorzystywać m.in. jako magazyn broni. O jej przemyślanej i dopracowanej konstrukcji świadczy szereg szczegółów, których na próżno szukać wśród rozwiązań konkurencyjnych marek.

    Castelior- Skrzynia transportowa Explorer 10840                                 

Zaprojektowana i wykonana została z dbałością o szczegóły wpływające na jej uniwersalność i  kompleksowość zastosowań w różnych warunkach.

Jej twórcom przyświecał również cel jakim jest wygoda użytkownika i ergonomiczność w zakresie jej codziennego wykorzystywania.

 1. Składa się ona z dwóch połówek o takich samych wymiarach, zwłaszcza w zakresie jej wysokości zewnętrznej i głębokości wewnętrznej. Wpływa to znakomicie na komfort i optymalność składowanie w przypadku jej otwarcia oraz ułatwia indywidualne projektowanie wnętrza skrzyni pod  potrzeby odbiorcy.
 2. Wymiary wewnętrzne pozwalają na przechowywanie i magazynowanie do 12 sztuk broni długiej (m.in.  M4, M16, G36, MP5, AR70/90, Mossberg). W przypadku magazynowania 10 sztuk broni (lub mniej niż 10 sztuk) użytkownik ma możliwość  zagospodarowania „niewykorzystanej” powierzchni na umieszczenie dodatkowego osprzętu.  
 3. Każda połowa posiada specjalnie zaprojektowaną sztabę, która zabezpiecza przechowywaną broń przed jej wypadnięciem w trakcie transportu jak również przed kradzieżą.
 4. Liczba uchwytów transportowych też nie jest przypadkowa. Całkowita ich ilość to 7 sztuk. Zostały one tak zaprojektowane i usytuowane aby ułatwić przenoszenie skrzyni zamkniętej jaki i jej połówek po otwarciu.
 5. Ponadto skrzynia posiada uchwyty, które współpracują z kompatybilnym dla nich wieszakiem ściennym. Pozwala to na łatwe, stabilne i bezpieczne jej  podwieszenie na ścianie.

           Castelior- Skrzynia Explorer 10840- uchwyt ścienny                       Castelior- Skrzynia Explorer 10840- Metalplate 2

 1. W celu zwiększenia niezawodności i trwałości zamknięcia skrzyni wprowadzono nowy system zatrzasków. To innowacyjne rozwiązanie bazuje na wysokiej jakości stalowych zamknięciach (typu Motylek) wykorzystywanych do tej pory tylko w skrzyniach transporotowych i ekspedycyjnych wyższej klasy.  

           Castelior- Skrzynia Explorer 10840- motylek

 1. Zwiększone  zabezpieczenie dostępu do skrzyni możliwe jest również dzięki kompatybilnemu systemowi kłódek (również kłódek TSA) zabezpieczających i współpracujących z nimi otworów odpowiednio rozmieszczonych wokół skrzyni. Wymiary kłódek zostały tak dobrane aby obejmowały one otwory zabezpieczające w skrzyni i w maksymalnym stopniu utrudniały ich uszkodzenie. Dodatkowo otwory zostały wzmocnione metalowymi okuciami. To systemowe i innowacyjne rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się w praktyce.

            Castelior- Explorer kłodka Combilock        Castelior- Explorer Padlock         Castelior- Explorer Digilock          Castelior- Explorer digilock TSA

 1. Cztery dodatkowe ożebrowania (punkty podpięcia) umożliwiają  łatwy  montaż  zamków cyfrowych       Castelior- Explorer Digital Lock                                                                              

                          

 

 

Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78

 

Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78

 

Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78

 

Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78

 

Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78

SKRZYNIA EXPLORER -  MUB 78

styczeń 2014

 

Doskonała propozycja skrzyni transportowej uniwersalnego przeznaczenia za rozsądną cenę przy zachowaniu wysokich parametrów bezpieczeństwa i optymalnych rozmiarów.

Idealnie sprawdza się  w transporcie, zabezpieczeniu i przechowywaniu narzędzi, urządzeń i sprzętu osobistego oraz sportowego.

Wykorzystywana na budowach, w transporcie morskim i drogowym.

Ceniona przez ludzi uprawiających sporty ekstremalne i podróżujących w najdalsze miejsca kuli ziemskiej.

Coraz częściej wykorzystywana przez wojsko i policję.                                            

Skrzynia jest dość duża i ma optymalną pojemność (89 litrów) a jednocześnie jest też bardzo lekka (6,3 kg).  

Została tak zaprojektowana aby posiadać dużą odporność na działanie wody, piasku, kurzu i być jednocześnie  odporną na działanie wstrząsów i uderzeń.

Opcjonalnie dostępna jest też tacka wewnętrzna, dzięki  której zabezpieczyć można narzędzia i małe przedmioty przed przemieszczaniem się po całej skrzyni. Wyjątkowe jest to, że z tacką współpracuje specjalnie przygotowany w tym celu system gumowo-metalowych zapięć.

                                                                     Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78 Akcesoria                Castelior- Skrzynia Explorer MUB 78 Akcesoria                      

Wyposażona jest  w bardzo duży i wygodny boczny uchwyt transportowy. Dla łatwiejszego transportu posiada również zestaw kół oraz po ich przeciwległej stronie w dodatkowy uchwyt.                                              

MUB 78 jest bardzo stabilna w przypadku skłądowania jej w pionowe stosy. Jest to możliwe dzięki odpowiednim wyprofilowaniom umieszczonym w dnie skrzyni oraz na zewnetrznej powierzchni jej wieka.

Standardowo jak inne modele nie zapomniano o „Imienniku ID”, który w prosty sposób pozwala na idntyfikację właściciela skrzyni lub jej zawartości.  Jest on niemożliwy do usunięcia przy zamknietej skrzyni.                           
To co ją wyróżnia wsród konkurencji to w szczególnosci:

 1. konstrukcja odporna na wodę, uderzenia i korozję
 2. przygotowana do pracy w zmiennych warunkach temperaturowych
 3. odpowiednie konstrukcyjne wgłębienia po jej krótszych bokach, umożliwiające jej łatwe przenoszenie przez dwie osoby
 4. zawias przebiegający przez całą długość skrzyni
 5. wieko skrzyni wzmocnione i usztywnione specjalnie zaprojektowanym ożebrowaniem
 6. posiada certyfikaty: STANAG 4280, DEF STAN 81-41
  CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA
grudzień 2013

Z przyjemnością informujemy, że firma CASTELIOR otrzymała Certyfikat RZETELNA Firma.
Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej naszej firmy.


Castelior Jakość Roku 2013
JAKOŚĆ ROKU 2012 - LAUREAT
luty 2013

Z przyjemnością informujemy, iż firma CASTELIOR A. Górecki i Wspólnicy S.J. została Laureatem tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012.

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili wysokie standardy działalności firmy CASTELIOR A. Górecki i Wspólnicy S.J. w odniesieniu do następujących kryteriów:

 • skuteczna realizacja polityki jakości;
 • klarowność stosowanych procedur;
 • wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
 • dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług;
 • efektywność zarządzania organizacją.

W związku z pozytywną weryfikacją, firma CASTELIOR A. Górecki i Wspólnicy S.J. przyjęła od Redakcji Biznes Raport godło JAKOŚĆ ROKU 2012.

 
    Castelior                              JAKOŚĆ ROKU 2012 - NOMINACJA
październik 2012

Miło nam poinformować, iż firma CASTELIOR A. Górecki i Wspólnicy Sp. j. została nominowana do prestiżowego Konkursu Jakość Roku 2012. Jest to największy w Polsce konkurs projakościowy, promujący firmy dbające o jakość i rzetelne relacje z partnerami biznesowymi.

- Tytuł JAKOŚĆ ROKU to gwarancja wiarygodności, dbałości o najwyższe standardy produkcyjne i handlowe. Przedsiębiorstwa, które mogą poszczycić się tym prestiżowym tytułem to prawdziwa elita w biznesie - mówi Marcin Kałużny, przewodniczący Kapituły Konkursu JAKOŚĆ ROKU.

 
  POLUB NAS NA FACEBOOKU!