O Firmie

                                   

 

                             

 

 

 

„Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błąd”
Napoleon Bonaparte

"Jeżeli nie zabezpieczy swojego sprzętu - poprowadzi Cię do zwycięstwa"
Castelior

 

Castelior

 

TO WIĘCEJ NIŻ FIRMA. TO ZOBOWIĄZANIE.

 

PROFESJONALNA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE SPRAWIAJĄ, ŻE NASZA FIRMA OFERUJE NAJSZERSZY WYBÓR SKRZYŃ TRANSPORTOWYCH UZNANYCH MAREK m. in. EXPLORER, SKB, ECS, HARDIGG, STORM, PELI ORAZ ROBIONYCH INDYWIDUALNIE NA ZAMÓWIENIE.

ZAWSZE STARAMY SIĘ POZNAĆ NASZYCH KLIENTÓW, OKREŚLIĆ ICH POTRZEBY I ZNALEŹĆ OPTYMALNE ROZWIĄZANIE.

NASZ SPRZĘT I ROZWIĄZANIA WSPIERAJĄ PROJEKTY REALIZOWANE NA TERENIE CAŁEJ EUROPY.

                                                                                              TAK BUDUJEMY ZAUFANIE. 

„Naszą misją jest zagwarantowanie najwyższej jakości produktu o złożonej funkcjonalności, co warunkuje zadowolenie Klienta i stanowi podstawę polityki naszej firmy. Dlatego jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Explorer, SKB, ECS, Hardigg, Storm, Peli”

Andrzej Górecki
 

firma CASTELIOR

 

Zajmujemy się szeroko pojętym wsparciem merytorycznym i praktycznym w zakresie oferowanych skrzyń transportowych sprawdzonych marek. Posiadamy wykwalifikowany zespół inżynierów, których wieloletnie doświadczenie wraz z wiedzą dotyczącą technologii i materiałoznawstwa stanowi fundament naszej firmy.

WARUNKI WSPÓŁPRACY
Szeroko pojęte partnerstwo, skuteczne wparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie wyboru produktu. Cechuje nas rzetelność oraz odpowiedzialność, dlatego decydując się na współpracę z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że otrzymają produkt wykonany z dobrej jakości materiałów, funkcjonalny, ale przede wszystkim dostosowany do konkretnych potrzeb.

BEZPIECZEŃSTWO
Oferujemy produkty, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa związane z ich użytkowaniem i sprawdzeniem w najbardziej niekorzystnych warunkach. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zebrać wiedzę na temat wad i zalet różnego rodzaju skrzyń transportowych. Wykonując wnętrza zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta stosujemy różnego rodzaju materiały: pianka, gąbka, stal, aluminium.

 

CASTELIOR - SKUTECZNA OCHRONA SPRZĘTU